Darmowa dostawa od 1000 zł
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 1 000,00 zł.

Celownik noktowizyjny INFIRAY TUBE TD70L V2

Dostępność: brak towaru
Cena: 5 199,00 zł 5199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Luneta noktowizyjna INFIRAY TUBE TD70L V2

Najnowsza Luneta noktowizyjna  topowej marki Infiray Tube TD70L V2 z matrycą o rozdzielczości 1920x1080 z obiektywem o ogniskowej 70mm. Wyświetlacz o doskonałym kontraście i czerni OLED o rozdzielczości aż 1440x1080

 

Ogniskowa obiektywu  70 mm
Zasięg detekcji ok 500m
Wbudowany akumulator TAK
WiFi TAK
Wbudowana pamięć TAK
Montaż na broni TAK

 

Celownik Tube NV (night vision)  doczekał się swojej premiery w październiku 2023 r. i na chwilę obecną bez wątpienia przoduje w kategorii najlepszych celowników noktowizyjnych do polowania na dziki i drapieżniki. Z uwagi na nowoczesną matrycę wykonaną w technologii 4um prezentuje nieznaną dotychczas jakość i wyrazistość szczegółów obrazu. W celowniku w pełni wykorzystano matrycę o rozdzielczości 1980x1080 z pikselami o wykonanymi w technologii 4 μm, przez co uzyskano wyjątkową czułość ISO przy słabym oświetleniu. Połączenie matrycy i wyświetlacza OLED o rozdzielczości 1440 x 1080 zapewniło wyjątkową wyrazistość  obrazu podczas obserwacji w nocy. Dzięki nowej lunecie wykorzystującej bezkonkurencyjną kombinację technologii zdecydowanie zwiększysz przyjemność z polowania i zobaczysz detale, których nie widać w konkurencyjnych urządzeniach. 

WYŻSZY POZIOM DETALI PODCZAS POLOWANIA PRZY SŁABYM OŚWIETLENIU

Im większy rozmiar piksela, tym więcej światła może wyłapać każdy piksel. Dzięki technologii 4um matryca lunety Tube TD70L NV charakteryzuje się wyjątkową czułością przy słabym oświetleniu. Nowa technologia charakteryzuje się mniejszą odległością (odstępami) pomiędzy poszczególnymi pikselami dzięki temu piksel jest większy.

Czysto obrazowo wyobraźmy sobie, że posiadamy kwadrat (matrycę) o wielkości 2cm x 2cm, w polu którego zawarta jest określona ilość pikseli. Dla równego rachunku powiedzmy, że jest to 1080x1080. W technologii 12um przerwa pomiędzy każdym pikselem wynosi 12 mikronów.  Zatem, żeby pomieścić tą samą ilość pikseli w polu kwadratu 2cm x 2cm należy piksel odpowiednio zmniejszyć, aby zachować matrycę w polu o takich wymiarach. W celowniku TD70L odstęp między pikselami wynosi tylko 4 mikrony, zatem piksele są większe - co znacząco rzutuje na światłoczułość matrycy. Nawet godzinę po zachodzie słońca urządzenia Tube NV  wyświetlają wyraźne kolorowe obrazy. W warunkach szczątkowego oświetlenia księżycowego lub gwiazd Tube NV doskonale radzi sobie z uchwyceniem obrazu umożliwiającego oddanie skutecznego strzału przy polowaniu na dziki lub drapieżniki.

 

BEZSTRATNA TRANSMISJA OBRAZU 1:1

Do transmisji bez utraty rozdzielczości używamy bezpośredniego przechwytywania ekranu w pełnym polu pomiędzy matrycą, a wyświetlaczem w celu uzyskania najczystszego obrazu.

plik 2.png 

OGNISKOWA 70mm

 

Dłuższa ogniskowa obiektywu (odległość matrycy od soczewki obiektywu) zapewnia bezstratne startowe powiększenie optyczne wynoszące, aż x 5,5, a co za tym idzie daje możliwość obserwacji z lepszą jakością obrazu na dalszych dystansach.

Plik 3.png

 

WYSOKA PRECYZJA ZEROWANIA

 

W przypadku cyfrowej lunety NV każdy piksel odpowiada określonemu kątowi widzenia. Im mniejszy kąt (mierzony w milach lub MOA), tym większa precyzja strzelania. Nasza luneta TUBE NV charakteryzuje się niezwykłą precyzją 0,2 MOA (5,7 mm przy 100 m), zapewniając niezrównaną dokładność podczas zerowania. Dzięki tej precyzyjnej lunecie będziesz w stanie stale oddawać precyzyjne i celne strzały.

86675c9777c27604ebc2873e2498a6e6.png

 

ODKRYWANIE TAJEMNIC DNIA I NOCY

W ciągu dnia, od świtu do zmierzchu, kiedy ludzkie oko z uwagi na małą ilość światła ma trudności z dostrzeżeniem szczegółów celu, TUBE NV dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania i wzmacniania jakości obrazu daje takie możliwości.

Plik 5.png

 

 

WIDEO AKTYWOWANE ODRZUTEM

 

Tube NV oferuje imponującą gamę funkcji, w tym funkcję nagrywania wideo aktywowanego odrzutem (RAV) i funkcję mikrofonu. Nigdy więcej nie przegapisz urzekającego momentu strzału dzięki RAV, ponieważ automatycznie rejestruje on momenty przed i po oddaniu strzału. Ponadto dzięki funkcji mikrofonu możesz przechwytywać nie tylko obraz, ale także towarzyszący mu dźwięk. 

Plik 6.png

 

WYGLĄD KLASYCZNEJ LUNETY

 

Tube NV posiada ponadczasowy klasyczny design, dzięki czemu może być zamontowany na  standardowych pierścieniach montażowych 30 mm (montaż na szynę weaver w zestawie).

Tube TD70L jest pierwszym celownikiem noktowizyjnym firmy Infiray, w którym można zastosować dodatkowy dalmierz ILR-1200 (nie zawarty w zestawie), dzięki któremu mamy możliwość precyzyjnego zmierzenia odległości do celu nawet do 1000m. Dalmierz komunikuje się z celownikiem bezprzewodowo za pośrednictwem bluetooth, wymaga jedynie włączenia w menu celownika funkcji bluetooth i uruchomienia dalmierza. Połączenie zostanie nawiązane automatycznie.  

Plik 7.png

 

WIĘCEJ NIESAMOWITYCH KORZYŚCI

Powiększenie 5,5x | Tylko 945 g wagi | Wodoodporność IP67 | Obraz w obrazie |

9c488a40a9f2e6ddfc04359f4b643ad.png

 

 

 

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl