Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Prezentowane w tej kategorii urządzenia optyczne pozwalają jeszcze lepiej namierzać i obserwować zwierzynę po zmroku. Noktowizory dostępne w naszym sklepie internetowym w dobrej cenie doskonale sprawdzają się podczas leśnych wędrówek, dlatego nie zaskakuje fakt, że jest to sprzęt lubiany i często wykorzystywany przez myśliwych. Warto więc przyjrzeć się bliżej tej ofercie i zamówić wybrany monokular noktowizyjny, do czego zachęcamy!

Noktowizory dla myśliwych

Noktowizor myśliwski - co to takiego?

Najkrócej i najprościej mówiąc, noktowizor dla myśliwych to urządzenie, które pozwala widzieć w ciemności. Daje możliwość obserwacji w nocy, nawet przy bardzo małym natężeniu światła. Dzięki wysokiej jakości monokularom noktowizyjnym można zobaczyć ludzi, zwierzęta i przedmioty w odległości do 1000 m, co świetnie sprawdza się podczas polowania. Na rynku znaleźć można modele analogowe i cyfrowe, przy czym obecnie myśliwi najchętniej sięgają po te drugie.

W jaki sposób działają monokulary noktowizyjne?

Noktowizja myśliwska opiera się obecnie na rozwiązaniach cyfrowych. W przypadku nowoczesnych noktowizorów dla myśliwych, takich jak modele oferowane w naszym sklepie w dobrej cenie, światło wpadające do obiektywu jest przekształcane z postaci analogowej na cyfrową przez matryce światłoczułe CMOS. Obraz cyfrowy jest wzmacniany elektronicznie i powiększany, a następnie przesyłany do wyświetlenia na wyświetlaczu LCD. Im większa matryca, tym wyższa rozdzielczość obrazu. Wiele obecnych cyfrowych monokularów noktowizyjnych wyświetla i nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD 1080p. Zarejestrowane obrazy można przechowywać na nośnikach pamięci i przesyłać np. na smartfony. Niektóre cyfrowe urządzenia noktowizyjne są wyposażone w funkcję Wi-Fi, która umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i obrazów na żywo.

Świat Myśliwego - sklep z myśliwskim osprzętem obserwacyjnym

Nasz sklep posiada w swojej ofercie wysokiej klasy noktowizory dla myśliwych w dobrej cenie. To między innymi cyfrowe, precyzyjne monokulary noktowizyjne o wyjątkowych parametrach, które doskonale spełniają swoje zadanie po zmroku, podczas tropienia zwierzyny. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl