Opcje przeglądania
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Znajdujące się w naszej ofercie lunety i celowniki noktowizyjne na broń myśliwską z dalmierzem to doskonałe dodatki do każdej broni, niezależnie od jej przeznaczenia. Pozwalają w prosty sposób ustalić odległość od celu, co przekłada się na precyzję wykonywanego strzału. Zwiększają pewność oraz bezpieczeństwo podczas polowania, oprócz tego poprawiają widoczność celu. Są świetnym rozwiązaniem w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, kiedy tradycyjne akcesoria mogą nie być wystarczające. Wysokie parametry techniczne dają możliwość zwrócenia uwagi na szczegóły.

Celowniki i lunety noktowizyjne są zalecane dla myśliwych, którzy posiadają więcej niż jedną jednostkę broni. Broń z tego typu urządzeniem noktowizyjnym dedykowana jest wyłącznie do polowań nocnych. 

 

Celowniki noktowizyjne

  • nowość
Celownik noktowizyjny ALPEX 4K Celownik noktowizyjny ALPEX 4K
Producent: Hikvision
Cena:

4 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Celownik noktowizyjny PARD DS35 (50mm) Celownik noktowizyjny PARD DS35 (50mm)
Producent: Pard
Cena:

3 699,00 zł

szt.
zobacz więcej
Celownik noktowizyjny PARD DS35 (70mm) Celownik noktowizyjny PARD DS35 (70mm)
Producent: Pard
Cena:

3 699,00 zł

szt.
zobacz więcej

Sprawdź najlepsze dalmierze na rynku

Przykładem takiego wyposażenia jest celownik noktowizyjny z dalmierzem, który doskonale sprawdzi się podczas nocnych polowań. Obecnie to jedne z bardziej popularnych oraz pożądanych urządzeń elektronicznych na rynku. Umożliwiają oddawanie bezpiecznych strzałów, wspomagając każdego strzelca w nawet najbardziej wymagających warunkach oświetleniowych. Już teraz zapoznaj się z oferowanymi przez nas lunetami i innymi akcesoriami, które będą świetnym uzupełnieniem Twojej broni myśliwskiej – zapraszamy!

Zainteresowanie militarystyką rośnie z roku na rok. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znajduje się wyposażenie dodatkowe, takie jak lunety noktowizyjne na broń myśliwską. Celownik to obowiązkowe wyposażenie myśliwych, którzy chcą prowadzić łowy w porze nocnej.

Czym są lunety noktowizyjne?

Na samym początku warto zaznaczyć, że większość zwierząt leśnych prowadzi nocną aktywność, a obcowanie z naturą po zmroku może dostarczyć wielu emocji. W takich warunków nie ma żadnej możliwości dostępu do silnego światła, a korzystanie z innego źródła, między innymi latarki, może sukcesywnie spłoszyć zwierzynę. Lepiej wyposażyć się w celownik i lunetę noktowizyjną na broń myśliwską, która pozwoli na skuteczne polowanie.

Wspomniane urządzenie jest nowoczesnym okularem, który daje możliwość obserwacji nawet przy niewielkim natężeniu światła. Celownik noktowizyjny z iluminatorem podczerwieni pozwala na obserwacją zwierząt nawet w całkowitej ciemności.

Dlaczego warto zdecydować się na lunetę noktowizyjną?

Luneta noktowizyjna na broń myśliwską wzmacnia światło, zapewniając nie tylko jasny obraz, ale też doskonały kontrast. Ponadto urządzenie to pozwala zobaczyć o wiele więcej, niż pozwala nam na to ludzkie oko.

Urządzenia dostępne w naszym asortymencie działają w taki sposób, by przetworzyć jak największą ilość informacji z minimalną ilością światła dostępnego w otoczeniu. Luneta na broń myśliwską może generować podczerwień, co jest bardzo przydatne podczas nocnych łowów.

Oferujemy celowniki i inne urządzenia o wysokiej jakości wykonania w połączeniu z ogromnym zaawansowaniem technologicznym. Ogromny wybór urządzeń sprawia, że można dobrać go do swoich oczekiwań i sytuacji, które zdarzają się w trakcie polowania. Sprzęt pozwala na bardzo szybkie uruchomienie, dzięki czemu zwierzyna nie zdąży uciec.

By pomóc w wyborze sprzętu, przy każdym z nich zamieściliśmy opis z dokładnymi funkcjami, które urządzenie zapewnia. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl