Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nasadki termowizyjne, bez względu na konstrukcję i producenta, bezwarunkowo montuje się na obiektywie tradycyjnej lunety. 

W odróżnieniu od nasadek noktowizyjnych, które w zależności od konstrukcji  można montować zarówno na obiektywie lub okularze lunety, nasadki termowizyjne nie dają nam takiej możliwości. Nowoczesne nasadki termowizyjne, według deklaracji producentów, nie wymagają tzw. kalibracji, czyli po zamontowaniu na lunecie nie powinien ulec zmianie punkt trafienia pocisku w cel. Informacja taka powinna jednak zawierać się w opisie produktu, gdyż większość  nasadek wymaga kalibracji, co wiąże się z wizytą na strzelnicy.

Luneta, na której zamierzamy zamontować nasadkę termowizyjną powinna posiadać względnie małe przybliżenie minimalne, zawierajace się w zakresie max do x4, albowiem luneta ,,patrzy” w ekran nasadki zamontowanej na jej końcu i zbyt duże powiększenie bazowe odbije się negatywnie na jakości widzianego w okularze obrazu oraz uniemożliwi widzenie ikon wyświetlanych na górnej krawędzi ekranu nasadki, takich jak poziom naładowania baterii, nazwę profilu balistycznego lub innych funkcji, które zawarł producent nasadki. Ważną rolę odgrywa również marka lunety, na której zamierzamy zamontować nasadkę, ponieważ przy danej krotności (np. x3) pole widzenia poszczególnych lunet jest różne i może okazać się zbyt duże, aby w pełni widzieć parametry pracy nasadki opisane powyżej. Przed zakupem warto zapytać sprzedawcy, czy dana nasadka będzie współpracowała z konkretną lunetą. Sklep myśliwski swiatmysliwego.pl oferuje fachową pomoc w tym zakresie.

 

Nasadki termowizyjne

NASADKA TERMOWIZYJNA DIPOL TFA1200 2019 NASADKA TERMOWIZYJNA DIPOL TFA1200 2019
Producent: DIPOL
Cena: 28 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nasadka termowizyjna InfiRay CLIP CH50 Nasadka termowizyjna InfiRay CLIP CH50
Producent: Infiray
Cena: 18 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nasadka termowizyjna InfiRay CLIP CL42 Nasadka termowizyjna InfiRay CLIP CL42
Producent: Infiray
Cena: 14 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl