Opcje przeglądania
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Noc, gęsta roślinność, opady czy mgła to czynniki, które znacząco ograniczają widoczność w lesie. Tropienie zwierzyny w takich warunkach jest sporym wyzwaniem, dlatego nie zaskakuje fakt, że myśliwi poszukują rozwiązań ułatwiających sprawne poruszanie się w leśnej kniei. Celowniki i lunety termowizyjne prezentowane w naszej ofercie doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach, ułatwiając lokalizację i śledzenie zwierzyny. To urządzenia charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi oraz nieprzeciętną optyką, których zakup jest po prostu świetną inwestycją, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się dostępnym w sprzedaży modelom.

Celowniki termowizyjne

CELOWNIK TERMOWIZYJNY INFIRAY RICO RL42 CELOWNIK TERMOWIZYJNY INFIRAY RICO RL42
Producent: Infiray
Cena:

14 490,00 zł

szt.
zobacz więcej

Celowniki i lunety termowizyjne – nieoceniona pomoc w trakcie leśnych wędrówek

Tereny leśne rządzą się własnymi prawami i widoczność na tych obszarach bardzo często pozostawia wiele do życzenia, stąd wybierając się na polowanie, warto zaopatrzyć się w sprzęt usprawniający tropienie zwierzyny. Nieocenioną pomocą w trakcie takich wypraw z pewnością są celowniki termowizyjne oraz lunety. To sprzęt, który świetnie spełnia swoje zadanie, umożliwiając dokładne rozpoznanie otoczenia oraz efektywniejsze śledzenie ruchu zwierzyny. Każda luneta termowizyjna oraz celownik, oferowane na naszej stronie, charakteryzują się solidną, zwartą konstrukcją, odporną na działanie niekorzystnych czynników, a także ergonomią i wielofunkcyjnością. Różnorodność modeli pozwala zaś dobrać sprzęt optyczny odpowiadający indywidualnym potrzebom myśliwego.

Świat Myśliwego - najlepsze lunety termowizyjne i celowniki

Termowizyjne urządzenia optyczne, jak przedstawione w naszej ofercie lunety i celowniki, pozwalają zlokalizować obiekty wydzielające ciepło nie tylko w dzień, ale też o zmierzchu i w nocy. To modele wyposażone w obiektywy o bardzo dobrej rozdzielczości, a także wyróżniające się dużym obszarem detekcji. W rezultacie myśliwy może szybciej i sprawniej lokalizować zwierzynę i to nie tylko w optymalnych warunkach pogodowych, ale też we mgle, podczas opadów deszczu czy śniegu. Zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrany model celownika lub lunety termowizyjnej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl