Pard

Celownik noktowizyjny PARD DS35 (50mm) Celownik noktowizyjny PARD DS35 (50mm)
Producent: Pard
Cena:

3 699,00 zł

szt.
zobacz więcej
Celownik noktowizyjny PARD DS35 (70mm) Celownik noktowizyjny PARD DS35 (70mm)
Producent: Pard
Cena:

3 699,00 zł

szt.
zobacz więcej

Myślistwo to piękna pasja, jednak wymagająca. Zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt, którego na rynku nie brakuje, a nowinki techniczne sprawiają, że jest on coraz bardziej dokładny. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można termowizor Pard, a także niezbędne akcesoria, takie jak nasadki noktowizyjne.

Poznaj zasady działania termowizora

Jest to urządzenie, którego głównym zadaniem jest generowanie obrazu na podstawie różnicy temperatur obiektów, które są w jego zasięgu. W każdej kamerze termowizyjnej zainstalowany jest detektor podczerwieni, który pracuje na określonym zakresie fal elektromagnetycznych. Oznacza to, że każde ciało i obiekt, które ma temperaturę własną, wyższą od zera bezwzględnego, emituje promieniowanie podczerwone. Dzięki niemu kamera z termowizorem jest w stanie generować obraz.

Co znajdziesz w naszym asortymencie?

Oprócz nasadki noktowizyjnej, w ofercie posiadamy termowizor marki Pard. Firma ta od lat specjalizuje się w produkcji termowizorów oraz nakładek noktowizyjnych. Na swoim koncie firma Pard ma między innymi najmniejszy na świecie dalmierz laserowy, który posiada szereg patentów krajowych w dziedzinie termowizyjnej. Oparty jest on na opłacalności produktu i doświadczeniu użytkownika.

Termowizor i nasadka noktowizyjna Pard to wysoka jakość, którą prezentuje ten międzynarodowy producent tego typu urządzeń. W naszej ofercie dostępne są celowniki i inne sprzęty, a każdy z nich charakteryzuje się inną technologią i właściwościami technicznymi.

Proponowane przez nas urządzenia Pard sprawdzają się przede wszystkim w myślistwie, do tropienia i śledzenia zwierzyny w porach nocnych, a także w trudnych warunkach pogodowych, gdy widoczność jest bardzo ograniczona. Dzięki takiemu specjalistycznemu urządzeniu, myśliwy jest w stanie wytropić zwierzynę, która ukrywa się za gęstymi zaroślami lub znajduje się w odległości, podczas której ciężko byłoby ją dostrzec gołym okiem.

Innym, a zarazem nietypowym zastosowaniem wyżej wymienionych sprzętów jest wykrywanie osób, które chcą nielegalnie przekroczyć granicę danego państwa lub w poszukiwaniu osób zaginionych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem. Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl